Loading...
About2018-05-31T14:00:56+00:00

 "רק מקצוענות אמיתית תהפוך את  האירוע המיוחד שלך לבלתי נשכח"

בני מורן

ב1985-1990 ניהל את התכניות ואירועי התרבות של מוזיאון ת"א. באותן שנים הרחיב המוזיאון את הרפרטואר באופן ניכר.
מ-1990 ועד היום, מתפקד בני כמנכ"ל ובעלים של חברת ההפקות "בני מורן ייזום וניהול תכניות בע"מ", המתמחה בהפקת ויצירת כנסים בינלאומיים ולאומיים, אירועי תרבות ואירועים עסקיים.
ב-2000 ייסד בני את עמותת "תפוח", המתמחה בהפעלת תכניות טכנולוגיות חינוכיות, שמטרתן לצמצם את הפער הדיגיטלי והחברתי במקביל לפיתוח ההון האנושי. מאז ועד היום בני הינו חבר מועצת המנהלים של העמותה.
מ-2005 ועד היום, חבר בעמותת "המרחב הפתוח" לטיפול בילדים אוטיסטים, מקום שפועל לחיזוק וקידום ילדים ומבוגרים באמצעות מפגש עם בעלי חיים.
בני מאמין בהתאמה אישית לצרכי לקוחותיו, תוך שימת דגש על יצירתיות וליווי מקצועי מתחילתו ועד סופו של הרעיון, הן בהיבט התוכן והן בהיבט ההפקה.

"בני ליווה את ההכנות לכנס לרבות הפקות מקדימות בצרפת ובהודו וכמובן הפקת האירוע כולו על הצד הטוב ביותר. מעבר לכל, אני ממליץ על בני כאישיות […] ביכולת לתקשר בגובה העיניים עם כל אדם ולהניע אותו לפעולה וכמובן על הביצועיות הבלתי מתפשרת. כל מי שיבחר לעבוד עם בני מורן והצוות שלו ייצא נשכר!"

יורם נווה | מנכ"ל כלל פיננסים

"הכנס היה הצלחה מסחררת הן בהיבטים המקצועיים והן בהיבטים הארגוניים והחברתיים. המשובים החיוביים הגיעו מכל עבר. אין שום ספק שהכנס הביא כבוד גדול ביותר למדינת ישראל וגם תרם למיצובה הבינלאומי הגבוה של רשות ניירות ערך בעולם"[…] הייתם שותפים אמיתיים לדרך וכולנו צריכים לחוש גאווה גדולה על ההישג המרשים"

זוהר גושן | יו"ר הרשות לניירות ערך

לבני מורן ולי הכרות של כ-20 שנה אישית ומקצועית.
במהלך השנתיים האחרונות בני ומשרדו מפיקים עבור ידיעות תקשורת כנס מג'יק למגזין סטייל (מגזין עיצוב השייך לידיעות תקשורת).
העבודה עם ומול בני מורן כמוה כעבודה של שותפות לדרך
הוא בעל ניסיון עצום בייזום,הפקה בפועל,גיוס חסויות וחשיבה יצירתית. הוא ניחן בשילוב נדיר של איש קריאייטיב ,מפיק בפועל ובעל חוש מסחרי מפותח.
בעל אמינות גבוהה כמו גם בעל אחריות בכל שלב בבניית הפרויקט המשותף ויישומו בשטח.
יש לו יכולת תקשורת בינאישית גבוהה כמו גם אנטיליגנציה רגשית מפותחת.
רענן בר-טל | מנכ"ל ידיעות תקשורת
את האירוע הפיקו מר בני מורן וצוותו ועליהם הוטלו האתגרים הרבים שכללו 3 הימים הללו. מר בני מורן הוא מפיק יעיל ומצוין, בעל ניסיון והיכרות קרובה עם התחום, בעל קשרים יוצאים מן הכלל ויכולת להשיג עסקאות יוצאות דופן, ומעל לכל אלה הוא "שחקן נשמה".
לא היה דבר שנתבקש לעשות שלא עשה על הצד הטוב ביותר – למרות האתגרים שהיו כרוכים בכך. הוא שמר על אווירת שרות מעולה כלפי האורחים, נענה לכל צרכיהם (הקשים למדי) וניהל צוות עובדים שלו הנחיל אותם ערכי שירות. מר מורן וצוותו הפיקו לא רק את האירוע עצמו אלא גם את כל התוכן שהוא הציע ובכך היו לא רק אנשי ביצוע אלא גם שותפים לעיצוב ולתכנון.
הכינוס הצליח מעל ומעבר למשוער ותגובות האורחים – רמי מעלה כשהיו – היו נרגשות ואסירות תודה.
לימים נזדמן לי לחזות מקרוב במר בני מורן כשהפיק את כנס INTV של חברת קשת ושמחתי לגלות גם שם את האיכויות המיוחדות של בית ההפקה שהוא עומד בראשו.
אני ממליצה עליו בכל פה להפקת אירועים וכנסים.

TLV ליאורה ניר | מנכ"ל חברת דורי

בין לקוחותינו